Hizmetlerimiz

CİLT BAKIMI
Erkek cildi veya bayan cildi diye bir ayrım yapmaktansa ihtiyacınız olan ürünü cilt tipinize göre bulmak daha uygundur: Hassas ,karma,kuru, yağlı, sağlığını yitirmiş,vs... aynı şekilde erkek cildi daha dayanıklı olarak düşünülse de aynı tipteki kadın cildine gösterilen özen ve bakıma aynı derecede ihtiyaç duyarlar. Cildi temizlemek demek cildi doğal nem tabakasını oluşturan sebum dan tamamen kurtarmak değildir. Kendi koruyucu ve nemlendirici üst tabakasından mahrum bırakılan cilt kendini saldırıya uğramış hissedecek ve daha çok salgı üreterek bu saldırıya karşı koymaya çalışacaktır. Cildinizin böylesi istenmeyen tepki vermesini engellemek ve sağlıklı bir nem–yağ (sebum) dengesine kavuşmasını sağlamak için edinilmesi gereken iki temel alışkanlık vardır: temizlemek ve nemlendirmek.

NANOMAX NEDİR?
İçeriğive sistemi itibariyle saçta pul tabakasının içine girebilecek kadar küçük moleküllere ayrılmış sıvı oksijen halinde saçın içine nüfus ediyor ve aşamalı olarak saçı eski ağlığına kavuşturuyor. Minimum üç bakımla saçı yüzde 90 sağlıklı hale getiriyor. Saçın kaybettiği protein ve nemi saça geri kazandırıyor. Dünyada nanomax teknolojisine sahip benzer başka bir bakım ürünü bulunumuyor.

BAKIMLAR
Güzelliğin sırrı bakımlı olmaktan geçer.STUDİO TİM olarak kolay uygulayabileceğiniz yöntemler ile güzel kalmanın sırları ve püf noktalarını sizlerle paylaşıyoruz.. Dolgun dudakları niçin güzel buluyoruz biliyor musunuz? Çünkü dolgun dudaklar bir anlamda gençliğin simgesi. Neden mi? Zamanla kadınlık hormonlarının üretimi azaldıkça kadınların vücudunda önemli değişimler olur. Doğurganlığın azalması, cildin kuruması, saçların azalması ve dudakların incelmesi bu değişimlerdendir. İşte bu nedenle belki de bilmeden kalın ve dolgun dudakları güzel buluyoruz. Eğer dudaklarınız zamana yenilip estetiğini yitirdiyse bu konuda önlem alabilir ve küçük bir girişimle birkaç yaş geriye dönebiliriz.

LAZERLE EPİLASYON
Lazerle epilasyon günümüzde artan bir popülarite ile yaygınlaşmaktadır.Uygulanan yöntemin sağlıklı, hijyenik ve tıbben kabul görmüş olması artan bu popülaritenin en başta gelen sebepleridir. Hayatla temasımızı sağlayan önemli organlarımızdan biri olan cildimizin, istenmeyen tüylerden ve lekelerden kurtulması için Dermacare Güzellik Merkezlerilitede ve etkili bir hizmet sunmaktadır.

MANİKÜR
Manikür ve pedikür işlemi,bütün aletleriyle ( isteğe bağlı) kişiye özeldir.manikür takımı tek kullanımlık galoşlar,steril,dezenfekten ilaçları,yine tek kullanımlık özel kağıt havlular ile sağlıklı,hijyen ve profesyonelce yapılmaktadır.

PARAFİN
El ve ayaklardaki romatizma ağrıları,çatlaklar ve nemsizlik gibi şikayetlerinizi uyguladığımız parafin bakımı sayesinde ortadan kaldırıyoruz.

SİR AĞDA
Tanaçan markasıyla sir ağda yapılmaktadır.Bitki özleriyle kıl kökünü yok edip cilde nem sağlar.Anti-septin özelliği ile yağ, jel, köpük işlemleriyle servis sunmaktayız.

PROTEZ TIRNAK
Muhteşem bir el ve ayak için protez tırnak servisimizi profesyonel ekibimizle yaşayın.

İĞNELİ EPİLASYON
En son teknolojiye sahip cihazımız ile kıl kökünü zamanla zayıflatarak kılların yok edilmesine yönelik yapılan bir işlemdir.

VÜCUT BAKIMI
Cildi pürüzsüzleştirir, kan dolaşımını hızlandırır ve cilde derin temizlik yaparak, ölü hücrelerden tamamen arınmasını sağlar. Vücut bakımlarımız özel TUZ BAKIMLARI ve ÇAMUR BAKIMLARI uygulanmaktadır.

SELLÜLİT BAKIMINDA
Dünyada en etkili yöntem olan MEZOTERAPİ, salonumuzda doktorumuz tarafından uygulanmaktadır.YOSUN BAKIMINDA: Dokuyu canlandırır, inceltici ve sellülit giderici bir bakımdır. Doğal okyanus yosunu, sellülit dokularının parçalanmasını sağlar.

MASAJ
Masajımızda iki seçeneğimiz vardır. Sellülit masajı; elle yapılan haftada iki kez uygulanması gereken masajdır. RELAX MASAJI ( Rahatlama ) ; ayak ucundan başlanarak baş ucuna kadar uygulanan rahatlamaya yönelik masajdır. Masajlarımız AROMA TERAPİ yağları ile yapılmaktadır.PROFESYONEL

MAKYAJ
Dünyanın en ileri makyaj markası olan KRYLON VE MAC ile çok özel günleriniz için PROFESYONEL MAKYAJINIZ uzman estetisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.